اتوماسیون و ابزار دقیق

گروه کنترل و ابزار دقیق خدمات مربوط به طراحی مهندسی پایه و تفصیلی سیستم های اتوماسیون صنعتی (اتوماسیون فرآیند، اتوماسیون نظارت، ردیابی فرآیند و ….) و سیستم های برق صنعتی شامل MV / LV را ارائه می دهد. دامنه پروژه های این گروه در قسمت مهندسی بسیار وسیع بوده و شامل پروژه های بسیار پیشرفته از پروژه های مهندسی

بزرگترین مرجع تخصصی ابزاردقیق و اتوماسیون صنعتی در ایران است که به روزترین و مهمترین اطلاعات فنی و مهندسی اتوماسیون صنعتی را به اشتراک میگذارد.

امروزه کاربرد اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق در صنایع و پروسه های مختلف صنعتی به وفور به چشم می خورد. کنترل پروسه و سیستمهای اندازه گیری پیچیده ای که در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، صنایع شیمیایی، صنایع غذایی، صنایع خودرو سازی و.. بکار می آیند نیازمند ابزارآلات بسیار دقیق و حساس می باشند.

با اتکا به دانش فنی وتجربیات تیمهای کارشناسی خود در زمینه طراحی و مهندسی و تامین تجهیزات و خدمات بازرگانی سیستمهای اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق و نیز توسعه و بهینه سازی سیستمهای در حال کار آماده ارائه خدمات به صنایع فولاد و سیمان ، صنعت برق ، نفت و گاز و پتروشیمی و دیگر صنایع میباشد.